hakkimizda

Hakkimizda

      Öksüz Kimya olarak, ülkemizin ticari yaşamına katkıda bulunmak ve örnek başarılara imza atmak üzere çıktığımız yolda , tecrübemizle,ilkeli tutumumuzla edindiğimiz saygınlık, başarımızın temelini oluşturuyor.

       1946 yılında süt ve süt ürünleri imalatıyla ticarete adım atan ailemizin emekle olgunlaştırdığı birikim, Öksüz Kimya 1996’da “Mandıra (maya-kültür) malzemeleri ve kimyasallar,gıda katkı maddeleri,endüstriyel dezenfektan,süt merkezi sağım sistem oda ve soğutma tankları” alanındaki faaliyetlerine taşıdı.

“Profesyonel Mandıra Temizlik Ürün ve Sistemleri” ile “Kimyasal,Gıda katkı Ürün Grupları”ndan oluşan üç temel kategoride sunduğumuz hizmet ve ürünler, Öksüz Kimya  adını kalite ve güven ile beraber anılır hale getirdi. Ereğli'de bulunan Merkez'imizin yanı sıra servis kalitemizi arttırmak amacıyla, Şubelerimizle hizmet ağımızı genişletiyoruz.

      Ürün ve hizmet kalitesini, bir bütün olarak ele alıyor, yakaladığımız yükseliş çizgisini; ödün vermediğimiz değerlerden, istikrarlı ve tutarlı yapımızdan beslenerek yükseltiyoruz.

    Kendi bünyemizde yaşattığımız üretken devamlılık, iş yaptığımız tüm kuruluşlarla ilişkilerimize de daima yansıdı. Müşteri ihtiyaçlarını gözeten, duyarlılıkla karşılayan, geniş ürün yelpazesiyle katma değerli çözüm sunan gelenekleşmiş hizmet anlayışı, kimliğimizi belirleyen önemli unsurlar arasında yer aldı. Sağladığımız eksiksiz müşteri memnuniyeti ise, gayretlerimize her aşamada ilham verdi.

    Çalışanlarımızın refah ve mutluluğunu önceleyen yaklaşımımız, saygı ve dostluğun hakim olduğu insan ilişkileri, sadakatli yol arkadaşlıkları iç işleyişimizin esaslarını oluşturdu. Beraber yola çıktığımız arkadaşlarımızın yanı sıra, aramıza yeni katılan arkadaşlarımız da aynı uyuma eşlik ederek, enerjilerini büyüyen geleceğimize kattılar.Kurumsal kültürümüzden, köklerimizden, geleneğimizden hız alıyoruz…

     Günden güne genişleyen dinamik varlığımızla, projelerimizle, dinmeyen heyecanımızla, daha güçlü bir geleceği bugünden hazırlıyoruz.

TAKİP EDİN
BLOG / DUYURU

KALİTENİN ADRESİ ÖKSÜZ KİMYA