Deneme

Misyonumuz

Öksüz Kimya, satışta sağladığı başarıyı müşterilerine teknik konularda da sunarak hizmet ağını genişletmek için calışmalarını sürdürmektedir.

Kimyager ve Kimya mühendislerinden oluşan teknik satış ekibi, Ar-ge calışmalarına yönelik profesyonel destek sağlayarak pazar ihtiyaçlarını karşılamayı hedeflemektedir.

Müşterileriyle ortak calışmalarda bulunarak yeni pazarları, ürünleri ve gelişen teknolojileri müşterilerine tanıştırma ve uygulama konularında yardımcı olmaktadır. 

Günümüzde uluslararası pazarlarda şirketler değil tedarik zincirleri rekabet etmektedir. Sürekli ve hızlı ürün/hizmet akışlarını organize etmek ve işletme, iş süreçlerini bir bütün olarak görmek Öksüz Kimya felsefesidir.

Tedarik ağını akıllı ve çok yönlü bir şekilde idare etmede basarili olan Öksüz Kimya; daha hızlı, daha esnek ve daha düşük maliyet dengeleriyle çalışabilmek ve bu avantajini musterilerine yansitmak icin ÖK destekli, profesyonel lojistik ekibiyle çalışmaktadır. Bu sayede de tedarik zinciri hizmetinde, sektoründeki örnek firmalardandır. 

TAKİP EDİN
BLOG / DUYURU

KALİTENİN ADRESİ ÖKSÜZ KİMYA